Fagyás péniszek. Fagyás a péniszen, Felgyújtotta a férje péniszét - belehalt a sérüléseibe

Lefagyott a pénisze a finn sífutónak a téli olimpián

Amal Clooney hasonmásával randizik a világsztár: lebukott a fagyás péniszek © Technológia: Index.

fagyás péniszek kenőcsök a pénisz megnagyobbodásához

Nemegyszer előfordult, hogy megváltoztatták az adott szám időpontját, hogy elkerüljék az embertelen körülményeket. A legemberpróbálóbb számot, a férfiak 50 kilométeres versenyét is 30 kilométerre kellett rövidíteni, mert a szervezők féltek az esetleges fagyási sérülésektől.

És volt, aki így sem úszta meg. A finn Remi Lindholm 76 perc alatt teljesítette a távot, majd a beérkezése után egyből melegítőpárnákat vett magához.

Lefagyott egy finn sífutó pénisze az olimpián Nagy Attila Károly Vágólapra másolva Link másolása Remi Lindholm a férfiak 50 km-es tömegrajtos versenyén állt rajthoz szombaton.

Később a finn a sajtónak elmondta, hogy lefagyott a pumpáló pénisz. Kitalálják, melyik részem fagyott le? Ez volt életem legrosszabb versenye, tulajdonképpen a folyamatos küzdelemről szólt.

fagyás péniszek merevedés közben nem jön ki a fej

Aztán amikor a célban kezdtem felmelegedni, fagyás péniszek az elviselhetetlen fájdalom — részletezte a történteket Lindholm, aki nem adta fel, és a Talán hihetetlen, de nem először volt része ebben a kellemetlen élményben a 24 éves sífutónak, ugyanis tavaly épp egy finnországi versenyen már egyszer megtapasztalta ezt az érzést.

Borítókép: Remi Lindholm a pekingi téli olimpián.